10 najpopularniejszych telefonów w 34 tygodniu

10 najpopularniejszych telefonów w 34 tygodniu Technologii


Oficjalne potwierdzenie przez Apple wydarzenia z serii iPhone 14 w dniu 7 września było głównym wydarzeniem, które wpłynęło na wykres trendów w tym tygodniu. iPhone 14 Pro Max nie tylko pomógł mu utrzymać pozycję lidera, ale także doprowadził do prawdziwego wypadu na dolne szeregi Apple, ponieważ ludzie zaczęli porównywać swoje obecne telefony, gdy rozważali aktualizację.

Samsung Galaxy S22 Ultra wspiął się na drugie miejsce, ponieważ składany Galaxy Z Fold4 stracił więcej mocy i jest teraz na siódmym miejscu.

Kolejny telefon koreańskiej firmy, Galaxy A53, zamyka podium, ponieważ ładowanie iPhone’a 13 Pro Max nie trwało długo i znalazł się na czwartym miejscu.

Para Xiaomi Redmi Note 11 i Redmi Note 11 SE zajmują piąte i szóste miejsce. To jedyni dwaj przedstawiciele firmy, ale to i tak lepsze niż szóste i dziewiąte miejsce z zeszłego tygodnia.

Samsung Galaxy A13 plasuje się tuż pod swoim składanym bratem w wieku ośmiu lat, podczas gdy dwa inne telefony Apple uzupełniają tabelę z iPhone XR i iPhone X.

Wśród 10 najlepszych w zeszłym tygodniu straciliśmy parę Motorola Edge (2022), Moto X30 Pro, a także vivo V25 i Xiaomi Mix Fold2. Oznacza to również, że jesteśmy sprowadzeni do zaledwie trzech producentów reprezentowanych w pierwszej dziesiątce.

Telefon Samsung Galaxy A53 5G
Apple iPhone 13 Pro Max
Xiaomi Redmi Uwaga 11
Xiaomi Redmi Note 11 SE (Indie)
Samsung Galaxy Z Fold 4
Samsung Galaxy A13
Apple iPhone XR
Apple iPhone X#najpopularniejszych #telefonów #tygodniu

Podziel się
Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska