27-calowy monitor Redmi 4K spada w Chinach

Technologii

JD.com oferuje obecnie 27-calowy monitor Redmi 4K za 214 USD w Chinach. Przy zakupie z dwóch monitorów cena spada do 199 dolarów za sztukę. Nie podano żadnych ram czasowych, więc prawdopodobnie jest to nowa ustalona cena. Warto zaznaczyć, że monitor miał swoją premierę w czerwcu ubiegłego roku w cenie 335 dolarów.

Ten monitor wykorzystuje 27-calowy ekran IPS o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli, który przeszedł certyfikację DisplayHDR 400, TUV i SGS. Ekran zapewnia pokrycie 100% sRGB i 95% DCI-P3.

27-calowy monitor Redmi 4K spada w Chinach

Jeśli chodzi o interfejsy, monitor wyposażono w dwa porty USB 3.0, dwa porty HDMI 2.1 TMDS, Display Port 1.4, pełne USB-C (z obsługą ładowania 65 W) oraz interfejs audio 3,5 mm.

Monitor jest wyposażony w wielofunkcyjną regulowaną podstawkę, która obsługuje podnoszenie, pochylanie, obracanie, pochylanie do przodu i do tyłu, a menu zmienia swoje położenie w zależności od orientacji ekranu.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska