Abonenci niespodzianka: Game Pass bez ostrzeżenia dodaje pierwszą grę w 2023 roku

Rozrywka

Zupełnie znikąd, nowa gra – Stranded Deep od Beam Team Games – stała się dostępna dla abonentów Game Pass.

Game-Pass-bez-ostrzeżenia-dodaje-grę

W grze survivalowej z otwartym światem gracze przeżywają katastrofę lotniczą i zostają uwięzieni na Oceanie Spokojnym. Muszą zbudować różne narzędzia i broń, aby przetrwać, walcząc z głodem, pragnieniem i niebezpiecznymi stworzeniami.

Co ciekawe, wkrótce do Game Pass może zawitać także kilka innych gier. Jak zauważył MauroNL na Twitterze, Street Fighter 30th Anniversary Edition widnieje na liście ze zniżką Game Pass, co zwykle oznacza, że jest dodawane do usługi. Nie wiadomo czy to błąd, więc na więcej informacji będziemy musieli poczekać.

DioField Chronicle najwyraźniej miał ten sam rabat, ale teraz został usunięty. Jest jeszcze w Dead Rising Triple Bundle Pack, więc może pojawi się też w Game Passie później. W międzyczasie bądźcie na bieżąco z aktualizacjami.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska