Aktorka głosowa Bayonetty, Hellena Taylor, wyjaśniła, dlaczego nie wróci do Bayonetty 3

Rozrywka

©

Helena Taylor, oryginalny głos Bayonetty, zdradziła, dlaczego nie powróciła do podkładania głosu postaci w Bayonetta 3. W mediach społecznościowych pojawiły się trzy osobne filmy opisujące sytuację i widać, że Taylor jest rozczarowany tym, co się stało.

Jennifer Hale została niedawno nowym głosem Bayonetty. Kiedy reżyser Yusuke Miyata skomentował sytuację, wyjaśnił, że “okoliczności uniemożliwiły Helenie Taylor odtworzenie roli“.

Hellena musiała przesłuchać się ponownie, bo głosy mogą się zmieniać z czasem. Po zdaniu go dość łatwo, dostała to, co nazwała “obraźliwe zdanie” do podkładania głosu Bayonetcie w Bayonetta 3. Taylor skontaktowała się wtedy z twórcą serii Hideki Kamiya w PlatinumGames, aby zapytać ile warta jest jej praca i zaoferowano jej 4 tysiące dolarów.

Sedno sprawy tkwi w tym, że Hellena czuje, że jest warta więcej niż to, co jej zaoferowano. Zamiast kupować grę, namawia fanów do jej bojkotu, a zamiast tego do wydania pieniędzy, przekazując je na cele charytatywne.

#Aktorka #głosowa #Bayonetty #Hellena #Taylor #wyjaśniła #dlaczego #nie #wróci #Bayonetty

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska