Aktualizacja Brimstone Sands dla New World wychodzi 18 października

Rozrywka

Otwarta gra fabularna online New World obchodziła niedawno swoją roczną rocznicę. Po wielu problemach na starcie, deweloperom udało się uratować projekt i doprowadzić go do w pełni grywalnego stanu.

Dowód jest w ocenach Steam: recenzje zmieniły się z mieszanych na w większości pozytywne, a teraz 76% kupujących poleca grę.

A teraz Amazon Games ogłosił datę instalacji kolejnej dużej aktualizacji. Rozległe nowe terytorium Brimstone Sands pojawi się w grze 18 października i będzie to największe rozszerzenie zawartości od czasu premieryNew World.

New World  Brimstone Sands
New World Brimstone Sands

Twórcy zapewniają, że wyciągnęli wszystkie wnioski z kontrowersyjnej premiery i każdy szczegół aktualizacji został stworzony i przetestowany z miłością i starannością.Gracze zapuszczą się na terytorium oparte na mitologii rzymskiej i egipskiej, gdzie Imhotep zmierzy się z wojskami Juliusza Cezara. A żeby sprostać napływowi graczy, zostaną otwarte nowe serwery.

Tuż przed rocznicą gry, zespół opublikował infografikę z szeregiem statystyk. Wynika z niego na przykład, że gracze z Nowego Świata spędzili w Eternum 570 milionów godzin, prawie połowa z nich wybrała Syndykat jako swoją frakcję, a najpopularniejszą umiejętnością było gotowanie.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska