Alior Bank rozdaje klientom darmową opaskę Xiaomi Smart Band 6 NFC. Jak go zdobyć?

Alior Bank rozdaje klientom darmową opaskę Xiaomi Smart Band 6 NFC Wiadomości

Do 31 października 2022 roku Mi Band 7 można kupić za połowę ceny i do odwołania bransoletkę SmartBand 6 NFC z płatnościami zbliżeniowymi za pomocą Mi Pay od Alior Banku. Jak skorzystać z tej promocji?

Alior Bank rozdaje klientom darmową opaskę Xiaomi Smart Band 6 NFC
Alior Bank rozdaje klientom darmową opaskę Xiaomi Smart Band 6 NFC

Alior Bank oferuje klientom możliwość odebrania Mi Smart Band 6 NFC za darmo

Po pierwsze, oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat od złożenia wniosku o otwarcie konta nie posiadały w banku rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, walutowego, walutowego i/lub Alior Bank Kantor Walutowy nie wyklucza udziału w tej promocji.

Aby otrzymać Mi Band 6 NFC za darmo, należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocyjnej i podpisać powyższą umowę dotyczącą konta i karty płatniczej. Na stronie internetowej lub w Bankowości internetowej Alior Online lub aplikacji Alior Mobile. Ważne – pamiętaj, aby wyrazić zgodę marketingową podczas składania wniosku, ponieważ jest to wymagane przez przepisy.

W ramach promocji założysz konto Jakże Osobiste, które dla osób poniżej 26 roku życia jest bezpłatne, natomiast osoby starsze muszą zadbać o co najmniej 1500 zł w miesiącu kalendarzowym za opłatą 0 zł noszenia. Posiadacze konta mogą bezpłatnie skorzystać z dwóch świadczeń, łącznie 11 (pozostałe wymagają dopłaty w wysokości 3,50 zł miesięcznie).

Wymienione korzyści mogą ulec zmianie. Korzyści to 1% zwrotu przy płatnościach mobilnych (do 20 zł miesięcznie; co ciekawe, płatności Xiaomi Pay są wyłączone), wyższe oprocentowanie kont oszczędnościowych, wszystkie wypłaty z bankomatów i płatności kartą z Polski lub zagranicy Nie ma opłaty za przewalutowanie 0 zł.

Jak zdobyć Xiaomi Mi Band 6 NFC za darmo?

Ostatnim warunkiem, jaki trzeba spełnić, aby otrzymać Mi Band 6 NFC za darmo, jest dokonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną przez bank na dowolną kwotę i zalogowanie się do aplikacji mobilnej Alior Mobile w ciągu 40 dni od podpisania umowy.

Przed końcem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz sms lub email z kodem kuponu i możesz otrzymać Mi Smart Band 6 NFC za darmo w Mi-Home.pl sklep (bezpłatna wysyłka). Jeśli więc spełnisz warunki – na przykład – w listopadzie, otrzymasz kod kuponu do końca grudnia.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska