Among Us VR ukaże się w listopadzie

Rozrywka


Firma Innersloth poinformowała, że gra Among Us VR ukaże się 10 listopada i będzie kosztować 9,99 dolarów.

Among Us VR pozwala na zabawę z dziesięcioma graczami. Wcielasz się w rolę członka załogi lub oszusta, przy czym ten pierwszy stara się wykonać wszystkie zadania na mapie, a gracz lub gracze podszywający się pod oszusta próbują zabić wszystkich członków załogi bez wykrycia.

Among Us jest już fascynującą grą, ale port VR dodaje nowy poziom napięcia i majaków, który da długoletnim graczom nową perspektywę. Gra przełącza się na perspektywę pierwszoosobową i dodaje ręce, którymi można machać podczas biegu lub używać ich do fizycznego wskazywania palcem na kogoś, kto według ciebie może być oszustem.

Oprócz wersji Meta Quest 2, Among Us VR będzie również dostępne na Steam VR. Port PlayStation VR2 jest również w trakcie opracowywania i będzie dostępny “po premierze”. [PSVR2]”. Premiera PSVR2 jest obecnie planowana na przyszły rok.

#Among #ukaże #się #listopadzie

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska