Android Auto 8.0 z Coolwalk aktualizacja pod koniec sierpnia! Jak powinno być.

Elektronika

Android Auto 8.0 wprowadzi nowy interfejs oparty na projekcie Coolwalk. Google planuje wkrótce zacząć go wdrażać. Tymczasem jednemu użytkownikowi udało się włączyć zmiany na swoim własnym urządzeniu. Dzięki temu mamy szansę zobaczyć, co przyniesie Android Auto 8.0, a jego premiera musi być blisko.

Użytkownikowi Reddita udało się aktywować zmiany oparte na Coolwalk dla Androida Auto 8.0. Udało mu się to zrobić na zrootowanym urządzeniu z mniejszym wyświetlaczem, jak pokazano na załączonym zdjęciu. Warto dodać, że zostało to zrobione na aktualnej wersji beta platformy.

Jak zaktualizować Androida
Jak zaktualizować Androida

Android Auto 8.0 wprowadzi wiele zmian ogłoszonych przez Google na I/O w maju 2022 r. i będą one oparte na Project Coolwalk. Teraz dowiedzieliśmy się, że jednemu z użytkowników Reddita udało się je otworzyć. Potem chwali się edytowanym zdjęciem.

Coolwalk w Android Auto 8.0 w sierpniu

Android  auto 8 spotify
Android auto 8 spotify

Podobno Google planuje rozpocząć wprowadzanie aktualizacji Android Auto 8.0 jeszcze w tym miesiącu. Zmiany oparte na projekcie Coolwalk zostaną wówczas udostępnione wszystkim użytkownikom. W obecnej wersji beta po otwarciu wiadomości niektóre elementy wymagają jeszcze dopracowania. Firma może wprowadzać ostatnie szlify, aby debiut platformy był jak najmniej błędów.

Jak zaktualizować Androida w aucie?

Jeśli więc chcesz zainstalować najnowszą aktualizację na swoim smartfonie, otwórz aplikację Sklep Google Play. Teraz w prawym górnym rogu dotknij ikony Profil i kliknij Zarządzaj aplikacjami i urządzeniami. Po tym dotknij Zarządzaj, tutaj dostaniesz opcję Dostępna aktualizacja, kliknij na nią

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska