Ant Man – fani Marvela są zachwyceni obrazem “Modok” w najnowszym zwiastunie.

ant man modok Rozrywka

MODOK wkrótce dołączy do Marvel Cinematic Universe. W poniedziałek wieczorem ukazał się najnowszy zwiastun filmu Ant Man and the Wasp: Quantomania, który potwierdza pojawienie się postaci w sequelu.

Marvel Studios nie tylko potwierdziło udział złoczyńcy, ale także to, że zagra go Corey Stoll. Jeśli myślisz kilka lat wstecz, Stoll był aktorem, który grał Darrena Crossa Żółtego Szerszenia, który jakby zginął podczas ostatecznej bitwy w pierwszym Ant-Manie. Ale jak widać przeżył i wrócił w nowym przebraniu.

Mimo to fani Marvela ekscytują się wyglądem MODOCa ze względu na jego nieproporcjonalnie dużą głowę przyczepioną do regularnych rozmiarów ciała. W zasadzie o złoczyńcy powiedziano już wystarczająco dużo i zaczyna się to przeradzać w dyskusję o samym zwiastunie. Przy okazji, kazachskie studio dubbingowe zaprezentowało już rosyjską wersję tego trailera

“Jeśli MODOC faktycznie będzie gigantyczną pływającą głową, będzie to odkupienie za to, co zrobili A.I.M. w Iron Manie 3.”

“Czekajcie, tu jest ujęcie bez maski, to naprawdę fajne, wygląda tak głupio i idealnie, tak bardzo mi się podoba, to idealny projekt MODOC.”

“Ant-Man and the Wasp: Quantomania” ma obecnie premierę 17 lutego 2023 roku.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska