Aplikacja filmowa i telewizyjna ReelTime pomaga śledzić oglądanie, sprawdzać oceny i nie tylko

Streaming i Technologii

Nie jest łatwo nadążyć za wszystkimi treściami wypuszczanymi na dziesiątki serwisów streamingowych. Jednak aplikacje śledzące telewizję sprawiają, że nasze nawyki związane z oglądaniem filmów są nieco łatwiejsze do opanowania. ReelTime to aplikacja dla użytkowników urządzeń z systemem iOS, którzy chcą śledzić programy telewizyjne i filmy, które’ve streamed, treści, które aktualnie oglądają, oraz tytuły, które chcą obejrzeć.

Dzięki najnowszej aktualizacji, ReelTime 1.6, przeprojektowana aplikacja zawiera teraz oceny od. Rotten Tomatoes, IMDb i The Movie Database (TMDB), a także zaktualizowane widżety ekranu głównego i ekranu blokady, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć, co ma powiadomienia ReelTime, po prostu patrząc na swój ekran iPhone’a.

Powered by streaming guide JustWatch oraz wykorzystanie strony Trakt API do śledzenia filmów i programów, ReelTime powiadamia użytkowników o nowo dodanych odcinkach, zmiany daty wydania, nowe plakaty i więcej, wszystko na jednym interfejsie. Użytkownicy mogą również dostosować, które powiadomienia chcą otrzymywać.

Image Credits: ReelTime

Zaktualizowana aplikacja ReelTime dodała oceny Rotten Tomatoes, IMDb i TMDB, więc TV junkies i fanatycy filmowi mogą zobaczyć, jak dobrze oceniony jest ich ulubiony film lub serial. Podobne aplikacje do śledzenia telewizji, takie jak JustWatch i Reelgood, również zawierają oceny IMDb – ale nie Rotten Tomatoes lub TMDB.

ReelTime dodał również nowy widżet ekranu głównego i ekranu blokady iOS, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć nadchodzące filmy i programy telewizyjne, zmiany w swojej bibliotece i oglądać postępy bez otwierania aplikacji.

Image Credits: ReelTime

ReelTime został stworzony przez Maxwella Handelmana, który rok temu wprowadził aplikację do Apple Store.

„ReelTime nie jest serwisem streamingowym, ale dążę do tego, aby był absolutnie najlepszy pod względem odniesienia do rozrywki i jej śledzenia. Od samego początku słucham moich użytkowników i dodaję funkcje, których oczekują… Mam wiele zaplanowanych na przyszłość aplikacji” – powiedział Handelman w rozmowie z TechCrunch.

Handelman pracuje nad dodaniem nowych funkcji do aplikacji.

W przyszłości użytkownicy otrzymają funkcję odkrywania, która pozwoli im znaleźć więcej tytułów. Jak na razie ReelTime pozwala użytkownikom tylko na wyszukiwanie dla treści, które już znają, lub przeglądać popularne tytuły na podstawie danych z themoviedb.org oraz JustWatch.

Funkcja społecznościowa da użytkownikom możliwość zostawiania komentarzy pod filmami i programami telewizyjnymi.

Inna funkcja w pracach pozwoli użytkownikom dzielić się swoimi ocenami i komentarzami.

Aplikacja TV tracker dostępna jest tylko dla. pobierz na iPhony i iPady. Jest darmowy i nie wymaga żadnych zakupów w aplikacji ani subskrypcji. ReelTime twierdzi, że nie śledzi użytkowników ani nie zbiera żadnych ich danych.

Podziel się

Mam 32 lata, z czego 15 poświęciłem nauce i technice. Bardzo interesuje mnie postęp technologiczny i chętnie dzielę się z Wami najnowszymi nowinkami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska