Aplikacja Xbox na PC została nauczona pokazywać timing każdej gry. Gracze mogą dodawać do HowLongToBeat także swoje własne statystyki.

XBOX PC Streaming i Technologii

Microsoft zaktualizował aplikację Xbox na PC. Obsługuje teraz HowLongToBeat, system, który może zbierać dane o grach. Użytkownicy mogą sprawdzić, ile czasu zajmuje ukończenie danego tytułu lub jego poszczególnych trybów – takich jak fabuła i zadania poboczne.

Poprzez Xbox na PC gracze mogą dodawać do HowLongToBeat także własne statystyki. Microsoft zmniejszył również czas ładowania aplikacji o 15% i dodał więcej informacji do opisów gier, przyspieszając proces wyszukiwania i poprawiając ogólną wydajność aplikacji.

Jason Beaumont, dyrektor zarządzania produktem dla grupy i platformy interakcji graczy Xbox, powiedział, że firma będzie kontynuować rozwój aplikacji na PC.

„Dokładamy wszelkich starań, aby nadal poprawiać wydajność i niezawodność aplikacji. Dzięki najnowszej aktualizacji działa o 15% szybciej. Wprowadziliśmy również kilka poprawek, aby poprawić ogólną responsywność.”

Microsoft rozpoczął w zeszłym tygodniu testy zaktualizowanego ekranu głównego dla konsol Xbox. Firma zaciągnęła członków programu Insiders, aby poprawić interfejs.

Podziel się

Mam 32 lata, z czego 15 poświęciłem nauce i technice. Bardzo interesuje mnie postęp technologiczny i chętnie dzielę się z Wami najnowszymi nowinkami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska