Apple Watch Ultra przechodzi testy wytrzymałościowe (wideo)

Elektronika

Apple Watch Ultra ma być znacznie bardziej wytrzymały niż standardowy Apple Watch, wyposażony jest w tytanową obudowę i szafirowy wyświetlacz.

Teraz dostajemy, aby dowiedzieć się, jak trwały jest nowy Apple Watch w wideo od TechRax, słuchawka jest umieszczona przez szereg testów wytrzymałościowych.

Jak widzimy na filmie, nowy wytrzymały Apple Watch łatwo przeszedł test upadku, przeszedł również test ze słoikiem śrub z tylko niewielkimi uszkodzeniami.

Wydawałoby się, że szafirowy wyświetlacz w nowym Apple Watchu jest wytrzymały, ponieważ nie wykazał żadnych oznak uszkodzenia w pierwszych dwóch testach.

Jestem dość zaskoczony, że wytrzymał tak długo, jak to miało miejsce, gdy został uderzony dużym młotkiem, urządzenie jest oczywiście tak wytrzymałe i trwałe, jak twierdzi Apple i powinno być dobre do codziennego użytku w różnych ekstremalnych warunkach.

Widzimy, że Apple Watch Ultra staje się popularnym urządzeniem wśród fanów sportów ekstremalnych, urządzenie jest z pewnością wytrzymałe i jest wyposażone w kilka świetnych funkcji.

Nowy Apple Watch trafił do sprzedaży w zeszłym tygodniu, urządzenie sprzedawane jest w cenie 799 dolarów w USA i 849 funtów w Wielkiej Brytanii, jest już dostępny do kupienia w sklepach detalicznych Apple oraz na stronie internetowej Apple.

#Apple #Watch #Ultra #przechodzi #testy #wytrzymałościowe #wideo

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska