Assassin’s Creed Mirage cinematic teaser trailer

Assassins Creed Mirage Elektronika


Soft wypuścił nowy zwiastun dla swojego nadchodzącego i bardzo oczekiwanego kolejnego rozdziału Assassin’s Creed, który zadebiutuje gdzieś w przyszłym roku w 2023. Nowy przygodówka akcji dla jednego gracza gra będzie dostępna na PC, PlayStation, Xbox i Luna i będzie miała formę Assassin’s Creed Mirage. Trzynasta główna odsłona serii będąca prequelem do Assassin’s Creed Valhalla z 2020 roku i zasadniczo osadzona w Bagdadzie w IX wieku.

Assassin’s Creed Mirage następuje. Basim Ibn Ishaq (postać po raz pierwszy wprowadzona w Valhalli) i jego przejście od ulicznego złodzieja do pełnoprawnego członka Bractwa Asasynów, które walczy o pokój i wolność, przeciwko Zakonowi Templariuszy, który pragnie pokoju poprzez kontrolę.

Assassin’s Creed Mirage

“Obejrzyj kinową światową premierę zapowiadającą zwiastun gry Assassin’s Creed® Mirage. W dziewiątym wieku naszej ery Bagdad jest u szczytu swojej potęgi, przewodząc światu w nauce, sztuce, innowacji i handlu. Pośród tego tętniącego życiem miejskiego krajobrazu młoda sierota z tragiczną przeszłością musi poruszać się po ulicach, aby przetrwać. Poznaj historię Basima w grze Assassin’s Creed Mirage. Mirage to przygodowa gra akcji i skradanka, która ma przypominać starsze gry z serii Assassin’s Creed. Jest bardziej liniowa i skoncentrowana na fabule, a w porównaniu z ostatnimi odsłonami serii mniej skupia się na elementach fabularnych. Akcja gry rozgrywa się w całości w Bagdadzie, który podzielony jest na cztery dzielnice. “

“W Assassin’s Creed Mirage jesteś Basim, przebiegłym złodziejem ulicznym z koszmarnymi wizjami, szukającym odpowiedzi i sprawiedliwości. Po akcie śmiertelnej zemsty Basim ucieka z Bagdadu i dołącza do starożytnej organizacji – The Hidden Ones. Poznając ich tajemnicze rytuały i potężne zasady, będzie doskonalił swoje wyjątkowe umiejętności, odkryje swoją prawdziwą naturę i zrozumie nowe Credo – takie, które zmieni jego los w sposób, jakiego nigdy nie mógł sobie wyobrazić.”

Źródło : Ubisoft

Filed Under: Gadżety Aktualności

Latest Geeky Gadgets Deals

#Assassins #Creed #Mirage #cinematic #teaser #trailer

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska