Asystent głosowy Samsung Bixby stał się bardziej użyteczny. Duża aktualizacja przyniosła obsługę funkcji połączenia tekstowego Bixby.

Technologii

Pomimo tego, że asystent głosowy Samsung Bixby nigdy nie pojawił się w różnych ankietach i rankingach na liście najlepszych, firma nie porzuciła swojego rozwoju. A dzisiaj Samsung zaprezentował ważną i ważną aktualizację, która sprawia, że ​​Bixby jest znacznie bardziej użyteczny.

Dzisiaj wprowadzamy aktualizację, aby stworzyć inteligentniejszy interfejs, który jest proaktywny i responsywny, dając użytkownikom większą kontrolę nad korzystaniem z urządzeń mobilnych.

Asystent głosowy Samsung Bixby stał się bardziej użyteczny.  Duża aktualizacja przyniosła obsługę funkcji połączenia tekstowego Bixby.

Wraz z aktualizacją asystent głosowy Samsung uzyskał wsparcie dla funkcji Bixby Text Call. Dzięki niemu użytkownicy mogą odbierać połączenia, wpisując wiadomość, którą Bixby konwertuje na dźwięk i przesyła bezpośrednio do dzwoniącego w jego imieniu. Oczywiście działa to tylko z językiem angielskim.

Ta funkcja umożliwia również użytkownikom tworzenie sztucznej kopii własnego głosu za pomocą Bixby Custom Voice Creator. To prawda, że ​​​​nie ma wsparcia nawet dla języka angielskiego, ale jest tylko koreański.

Bixby jest teraz w stanie uruchomić muzykę, która będzie zależała od aktywności sportowej użytkownika w danym momencie. Bixby pobiera dane z Samsung Health i harmonogram w kalendarzu. Bixby nauczył się lepiej rozumieć kontekst żądań w rozmowie, a kluczowe polecenia są wykonywane całkowicie offline, bez konieczności dostępu do sieci. Tutaj mówimy o ustawianiu budzika, timera, włączaniu latarki i tworzeniu zrzutu ekranu.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska