Bandai Namco zapowiada wydarzenie muzyczne Elden Ring

Rozrywka

©

Bandai Namco Entertainment ogłosiło Elden Ring: “A Night in the Lands Between”, wydarzenie muzyczne odbywające się 3 grudnia w The Bourbon Room w Los Angeles, podczas którego muzycy Kenny Garrett i Takuya Kuroda dokonają remake’u ścieżki dźwiękowej Elden Ring w stylu jazzowym.

Kenny Garrett to nagrodzony Grammy saksofonista altowy o ponad pięcioletniej karierze, a Takuya Kuroda to japoński trębacz i aranżer, który od 2006 roku znajduje się w czołówce nowojorskiej sceny jazzowej.

Elden Ring: A Night in the Lands Between zostanie wystawiony dwukrotnie 3 grudnia o godz. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo i dodatkowo dostępne w formacie wideo na żądanie (VOD), z wieloma tierami biletów, pamiątkowymi nagrodami i bonusami.

Gra Elden Ring firmy FromSoftware dostępna jest na PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S oraz Xbox One.

#Bandai #Namco #zapowiada #wydarzenie #muzyczne #Elden #Ring

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska