be quiet! wprowadził adapter 12VHPWR dla RTX 4080 i RTX 4090

Rozrywka

Niemiecki producent be quiet! wprowadził dziś do sprzedaży adapter 12VHPWR 12+4-pin dla autorskich zasilaczy zgodnych z ATX 2.X. Adapter jest świetną alternatywą dla krótkich adapterów dołączanych do kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 4090 i RTX 4080.

Piękny kabel w czarnym oplocie zapewnia do 600W mocy i łączy się z dwoma 12-pinowymi złączami PCIe po stronie zasilacza.

Adapter 12VHPWR jest kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi zasilaczami modularnymi be quiet!, które oferują co najmniej dwa 12-pinowe złącza PCIe, ale użytkownikom zaleca się uwzględnienie wymagań dotyczących mocy producentów kart graficznych.

W tabeli przedstawiono zalecenia dla nowych kart graficznych NVIDIA Founders Edition:


Dziś firma be quiet! pracuje nad zasilaczami ATX 3.0. Mają one wyjść w gamie Dark Power 13 na początku 2023 roku. Seria Dark Power Pro 13 pojawi się nieco później. Pozostałe rodziny zasilaczy z serii be quiet! zostaną poprawione o obsługę ATX 3.0.

Adapter 12VHPWR jest dostępny w Europie za około 20 euro.

#quiet #wprowadził #adapter #12VHPWR #dla #RTX #RTX

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska