Bioware zakończyło fazę testów alfa gry Dragon Age: Dreadwolf

Rozrywka

Bioware zakończyło fazę testów alfa gry Dragon Age: Dreadwolf

Dragon Age: Dreadwolf
Dragon Age: Dreadwolf

Dyrektor generalny BioWare Gary McKay ogłosił, że zespół zakończył fazę testów alfa gry Dragon Age: Dreadwolf. Grę można już ukończyć od początku do końca.

Oczywiście nie oznacza to, że projekt jest gotowy – przed nami jeszcze wiele pracy. W tej chwili Bioware koncentruje się na dopracowaniu oprawy wizualnej do ostatecznego wyglądu i poprawieniu rozgrywki. W ten sposób programiści skorzystają z opinii zespołu QA, testerów wewnętrznych, członków Rady Społecznościowej i innych osób o unikalnych perspektywach i doświadczeniach.

To, co najbardziej podoba mu się w Dragon Age: Dreadwolf, mówi Mackay, to postacie – “towarzysze, sojusznicy i złoczyńcy są płynnie wpleceni w grę” i pomagają lepiej ukazać świat i to, co dzieje się wokół nich. A zespół nie może się też doczekać, by pokazać fanom zakątki Tedas, o których wcześniej wspominano, ale których nie pozwolono jeszcze eksplorować, jak np. miasto Minratous, stolica Imperium Tevinter.

Jednocześnie McKay przypomniał, że Bioware nadal ciężko pracuje nad koncepcją nowej serii Mass Effect dla jednego gracza oraz aktualizacjami do Star Wars: The Old Republic.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska