Blizzard udostępnił zwiastun wydarzenia “Halloween Terror” w Overwatch 2

Rozrywka

Overwatch 2 rozpoczyna dziś swoje wydarzenie Halloween Terror z misją limitowaną, Junkenstein’s Revenge: Wrath of the Bride i nie tylko. Z okazji tego wydarzenia Blizzard ujawnił specjalny zwiastun.

Halloween Terror Overwatch 2
Halloween Terror Overwatch 2

Wróć do Adlesbrunn, gdzie czeka zupełnie nowa historia, której bohaterką jest oblubienica Krysensteina – szuka ona zemsty na osobach odpowiedzialnych za śmierć swojego twórcy.

“Halloween Terror” w Overwatch 2

Nowa misja to kontynuacja minionej Zemsty ze znaczącą aktualizacją. Teraz gracze nie muszą już tylko stać w miejscu i odpierać fale różnych wrogów, ale eksplorować mapę w towarzystwie nowych bohaterów.

Oryginalna Revenge będzie również dostępna, wraz z Pied Piper – przez ograniczony czas. Można go teraz rozgrywać jako osobny tryb.

A w ramach “Horrors” można zdobyć różne ekskluzywne nagrody i przedmioty sezonowe – zarówno w grze, jak i na Twitchu, w postaci “dropów”.

Do 8 listopada można wziąć udział w Halloween Terror. Natomiast w dniach 28-31 października Blizzard zorganizuje weekend z podwójnym XP za mecze. Ponadto od teraz do końca pierwszego sezonu wszyscy gracze, którzy wejdą do Overwatch 2, otrzymają legendarną skórkę “Przeklęty Kapitan Żniwiarz” oraz brelok do broni w postaci apteczki.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska