Blizzard wyłączył serwery Overwatch

Rozrywka

Dziś sieciowy shooter został odstawiony w zapomnienie.

Zgodnie z obietnicą, Blizzard wstrzymał dziś serwery Overwatch w oczekiwaniu na premierę drugiej odsłony franczyzy. Projekt wystartował w maju 2016 roku i cieszył się dużym zainteresowaniem użytkowników. Z czasem jednak Blizzard przestał poświęcać grze wymaganą uwagę, a zawartość była wydawana znacznie rzadziej.

Overwatch 2 to raczej globalna aktualizacja pierwszej części strzelanki, choć w 2023 roku obiecano graczom uruchomienie kampanii dla pojedynczego gracza, której nie było w pierwszej grze. Dodatkowo, projekt będzie dystrybuowany w modelu free-to-play.

Przypomnijmy, że premiera Overwatch 2 odbędzie się 4 października o godzinie 21:00 czasu polskiego. Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz Nintendo Switch.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska