BSH przedstawia nowe urządzenia i nową markę Solitaire na targach IFA 2022

BSH przedstawia nowe urządzenia i nową markę Solitaire na targach IFA 2022 Elektronika


BSH prezentuje kilka ciekawych nowości na IFA 2022, które odbywają się w Berlinie. Z tej okazji Bosch, Siemens, Home Connect i nowa marka BSH Pasjans będą wystawiane wspólnie do 6 września. Na stronie . inteligentna kuchnia znajduje się w centrum tegorocznych prezentacji marek BSH na targach IFA. „Dzięki naszym urządzeniom i usługom – m.in. Matthias Ginthum, chief markets officer w Bsh wyjaśnił – każdego dnia pomagamy poprawić jakość życia w domu wielu milionom ludzi. Marki BSH oraz. skoordynowana, inteligentna interakcja urządzeń domowych i rozwiązań cyfrowych wnoszą istotny wkład w tym zakresie. Przykładem tego, jak to działa w życiu codziennym, są nasze nowe serie piekarników premium Bosch i Siemens, które można indywidualnie dostosować do życzeń i potrzeb konsumentów za pomocą wielu inteligentnych, innowacyjnych funkcji„.

BSH oferuje łączność dla wszystkich nowych dużych urządzeń domowych. Mogą one być zintegrowane z ekosystemem Home Connect i dzięki temu mogą również komunikować się ze sobą. Konsumenci nadal obsługują swoje urządzenia domowe w tradycyjny sposób poprzez ekrany dotykowe i przyciski lub wchodzić w interakcję z piekarnikiem, lodówką, zamrażarką, zmywarką lub kuchenką okapem poprzez. aplikację Home Connect, popularna asystenci głosowi oraz smartwatche. Do tego dochodzą takie innowacje jak piekarnik, który dzięki. sztucznej inteligencji, odzwierciedla życzenia użytkownika – od wskazówek dotyczących prawidłowego ustawienia piekarnika i zdalnego sterowania po preferowany stopień przyrumienienia. Nowy Smart Kitchen Dock wspiera również procesy gotowania, pieczenia i smażenia w kuchni jako inteligentny wyświetlacz z funkcją voice-first. Aplikacje takie jak foodfittery recipe app dostarczają inspiracji, a także upraszczają codzienne życie w sposób precyzyjnie dopasowany do własnych oczekiwań użytkownika.

Zrównoważony rozwój to kolejna ważna cecha w urządzeniach BSH. Na przykład, z transparentne dane o zużyciu oraz indywidualne opcje ustawień,. nowe pralki premium pomoc zminimalizować zużycie energii i wody zużycie, a także ilość potrzebnego detergentu lub środka czyszczącego. Jest to możliwe między innymi dzięki wysoce wydajnej gospodarce wodnej oraz. najnowszej funkcji automatycznego dozowania i-DOS z rozpoznawaniem detergentów.

#BSH #przedstawia #nowe #urządzenia #nową #markę #Solitaire #targach #IFA

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska