Call of Duty: Modern Warfare 2 otwarta beta

Rozrywka

Activision ujawniło harmonogram beta testów nadchodzącej serii Call of Duty. Wiemy już, że ci, którzy zdecydują się złożyć zamówienie w przedsprzedaży na konsole PS4 i PS5, po raz pierwszy zobaczą Call of Duty: Modern Warfare 2. Dla takich graczy opcja Early Access Beta rozpocznie się 16 września o godzinie 19:00. Pozostali posiadacze konsoli Sony będą mogli wziąć udział w otwartej becie, która rozpocznie się 18 września i potrwa do 20 września.

Posiadacze konsoli Xbox nie będą mogli uczestniczyć w kolejnej fazie beta testów, która rozpocznie się 22 września. W tej fazie w grze wezmą udział posiadacze konsol PC, Xbox i PlayStation, można też przetestować cross-play. Tutaj pierwszeństwo będą mieli ci, którzy chcą kupić w przedsprzedaży.

Call of Duty Modern Warfare 2 otwarta beta
Call of Duty Modern Warfare 2

Pierwszy weekend Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta:

Wczesny dostęp w przedsprzedaży: 16-17 września (tylko PS4 i PS5)

Otwarta beta: 18-20 września (tylko PS4 i PS5)

Drugi weekend Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta:

Call of Duty Modern Warfare 2 weekend

Wczesny dostęp w przedsprzedaży: 22-23 września (wszystkie platformy)

Otwarta beta: 24-26 września (wszystkie platformy)

Gracze na innych platformach przedpremierowych dołączą do bety 22 września i będą mogli grać do 23 września. Następnie, od 24 do 26 września, gracze bez zamówień przedpremierowych również będą mogli zobaczyć grę.

Jeśli zagrasz w otwartą betę, odblokujesz elementy z pełnej wersji Call of Duty: Modern Warfare II. Jednak znaczenie prezentu nie zostało ujawnione.

Ważne zapowiedzi i informacje związane z przyszłością marki Call of Duty pojawią się 15 września. W tym dniu Activision poprowadzi transmisję na żywo „Call of Duty: Next”, podczas której zostanie ujawniona m.in. pełna gra wieloosobowa Call of Duty: Modern Warfare 2.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska