Capcom wypuścił nowy teaser DLC dla Resident Evil Village i powiedział, że październikowe demo pojawi się wkrótce

Rozrywka

©

Pojawił się nowy teaser DLC do Resident Evil Village, a Capcom zapowiedział, że więcej informacji pojawi się “wkrótce” podczas planowanego na październik dema.

Krótki klip z filmu i rozgrywki pokazuje kilka przerażających obrzydliwości, w tym jednego, który wydaje się być nowym wrogiem typu stalker z bardzo śmiertelną bronią do walki wręcz, a także krótką wskazówkę dotyczącą nadprzyrodzonych zdolności nastoletniej Rose Winters. Pokazano również więcej materiału filmowego z nadchodzącego trybu trzecioosobowego, który wraz z aktualizacją i kilkoma darmowymi nowymi funkcjami specjalnymi znajdzie się w grze Resident Evil Village: Gold Edition, która ukaże się 28 października.

Co ciekawe, Capcom nie podał jeszcze daty wydania kolejnego dema Resident Evil, które pierwotnie miało się ukazać w październiku. Biorąc pod uwagę, że to okolice połowy października, możemy założyć, że odbędzie się to bardzo szybko, ale wygląda na to, że Capcom się nie spieszy.

#Capcom #wypuścił #nowy #teaser #DLC #dla #Resident #Evil #Village #powiedział #że #październikowe #demo #pojawi #się #wkrótce

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska