CD Projekt wydał łatkę dla niextgenowej wersji Wiedźmina 3. Na PC miała ona poprawić stabilność i wydajność, ale nie wszystkim pomogła

CD-Projekt-wydał-łatkę Rozrywka

Deweloperzy z polskiego studia CD Projekt poinformowali o wydaniu pierwszej łatki do niextgenowej wersji Wiedźmin 3: Wild Hunt na PC.

Przypomnijmy, że po aktualizacji do wersji 4.00 użytkownicy zaczęli masowo narzekać na słabą wydajność (nawet na RTX serii 4000). Crashe, “zacinające się” obrazy i błędy. CD Projekt RED obiecał, że to uporządkuje.

Debiutujący dziś, 19 grudnia, patch ma za zadanie poprawić ogólną stabilność i wydajność gry Wiedźmin 3: Wild Hunt na PC. Jak również naprawienie błędu z nakładkami GOG i Steam.

Sądząc po wstępnych opiniach, łatka nie pomogła wszystkim. Niektórzy do dziś mają problemy z overlayem, raytracingiem, crashami i spowolnieniami. Aktualizacja ma rozmiar około 2GB.

Ulepszona wersja Wiedźmina 3 została wydana 14 grudnia na PC (Steam, GOG), PS5, Xbox Series X i S, a wraz z dzisiejszą łatką trafiła do EA App. Oprócz nowości graficznych i gameplayowych, w aktualizacji dodano szereg referencji.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska