Co nowego w watchOS 9 (wideo)

WatchOS 9 Elektronika


Aktualizacja oprogramowania watchOS 9 firmy Apple trafi na zegarek Apple Watch jeszcze dziś, zostanie wydana wraz z nową aktualizacją oprogramowania iOS 16.

Teraz dostajemy spojrzenie na ostateczną wersję oprogramowania Apple watchOS 9 w nowym wideo od Zollotech, oprogramowanie przedstawione to Release Candidate. Jest to w zasadzie ostateczna beta dla deweloperów i to samo oprogramowanie, które zostanie wydane wszystkim później dzisiaj.

Jak możemy zobaczyć na filmie nowa aktualizacja oprogramowania watchOS przyniesie wiele nowych funkcji do Apple Watch.

Niektóre z nowych funkcji nadchodzących do Apple Watch obejmują ulepszone funkcje śledzenia snu, które są znacznie bardziej wszechstronne niż obecne funkcje. Będzie to obejmować możliwość śledzenia Deep Sleep, Core, REM sleep i więcej.

Istnieje również szereg nowych funkcji śledzenia fitnessu nadchodzących do Apple Watch, obejmuje to nowe treningi dla triathlonu, pływania, biegania i innych, będzie również wsparcie dla strumieniowania do telewizorów innych firm.

Oto lista modeli Apple Watch, które otrzymają aktualizację:

  • Apple Watch Series 4.
  • Apple Watch Series 5.
  • Apple Watch SE.
  • Apple Watch Series 6.
  • Apple Watch Series 7.
  • Apple Watch Series 8.
  • Apple Watch Ultra.

Aby zainstalować aktualizację na swoim Apple Watch należy upewnić się, że urządzenie jest naładowane do co najmniej 50 procent i umieszczone na ładowarce. Następnie można zainstalować aktualizację z poziomu aplikacji Apple Watch App na iPhonie. Nowa aktualizacja oprogramowania watchOS 9 zostanie wydana jeszcze dziś wraz z systemem iOS 16.

Source & Image Credit: Zollotech

Filed Under: Apple, Gadżety Aktualności

Latest Geeky Gadgets Deals

#nowego #watchOS #wideo

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska