Cor smart pump do żagli desek kite do opon

Cor smart pump Elektronika


Jeśli szukasz niezawodnej, wytrzymałej i dobrze zaprojektowanej inteligentna pompa , który może być używany do wielu różnych zastosowań od żagli desek kite do piłek w może warto, abyś sprawdził Cor smart pump. Oferta 0 do 15 psi przenośna pompka jest idealna do desek z wiosłami i pompowania opon w Twoich pojazdach.

The kieszonkowy, lekki smart pump oferuje szybką inflację i aktywację jednym przyciskiem oraz posiada certyfikat IP 55 zarówno dla piasku jak i wody. Zobowiązania backera early bird są już dostępne dla tego pomysłowego projektu od mniej więcej 69 dolarów lub 60 funtów (w zależności od aktualnych kursów walut).

Inteligentna pompa zdjęcia

“COR Pump – Action Inflator for Kite Surfers charakteryzuje się zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie pompowania powietrza, przetwarzania ciśnienia i sprzętu, a także zestawem przełomowych technologii. Możesz szybko i wygodnie napompować swój latawiec za pomocą COR Pump, trzymając ręce na kierownicy lub kijkach narciarskich, a oczy na otoczeniu.

Napompowanie latawca staje się autentycznie proste dzięki COR Pump. Twój bagaż do kitesurfingu powinien być lżejszy. COR Pump jest lżejszy od butelki wody i waży około 350g (12,3oz). Możesz umieścić ją w kieszeni lub plecaku dzięki jej wygodnemu rozmiarowi, gdy nie jest używana. Jest to Twój ulubiony towarzysz kitesurfingu.”

Inteligentna pompka

Zakładając, że kampania finansowania Cor z powodzeniem podniesie wymagany pledge goal, a zakończenie projektu przebiega bezproblemowo, światowa wysyłka ma nastąpić gdzieś w okolicach grudnia 2022 roku. Aby dowiedzieć się więcej o Cor projekt smart pump zobacz film promocyjny poniżej.

“COR Pump jest wsparcie z wszystkich swoich produktów nadmuchiwanych. Dzięki różnym adapterom wystarczy, że podłączysz się do uniwersalnego węża i już możesz nadmuchiwać swój produkt. Dzięki niewielkim rozmiarom, COR Pump może szybko osiągnąć 400L/min przepływu powietrza inflacyjnego i do 15 psi (105 kpa) ciśnienia inflacyjnego dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Air Booster dla ulepszonej konstrukcji i kanałów powietrznych.”

Inteligentna pompa

“To proste: spakuj COR Pump i ruszaj w drogę. Jest prosta w użyciu, jak Twój kumpel, nawet podczas samotnej przygody. Otrzymujesz komunikaty ciśnieniowe od COR o poziomie baterii, sukcesie pompowania, po przekroczeniu zakresu psi, problemach z przeciekiem powietrza w latawcu i nie tylko.”

Aby uzyskać pełną listę wszystkich dostępnych specjalnych zastawów, stretch goals, dodatkowych mediów i specyfikacji inżynieryjnych inteligentnej pompy, przeskocz na oficjalną stronę kampanii finansowania tłumu Cor, podążając za linkiem poniżej.

Źródło : Kickstarter

Filed Under: Gadgets News, Top News

Najnowsze Geeky Gadgets Deals

#Cor #smart #pump #żagli #desek #kite #opon

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska