Czekaliśmy! Lineage 2 Essence jest teraz w języku polskim. Co nowego?

Rozrywka

Polscy fani Lineage 2 Essence nie mogą się doczekać tego dnia. Darmowa gra MMORPG doczeka się polskiej wersji, ale wiadomości na tym się nie kończą.

Czekaliśmy! Lineage 2 Essence jest teraz w języku polskim
Czekaliśmy! Lineage 2 Essence jest teraz w języku polskim

Lineage 2 Essence to najnowsza wersja legendarnego MMORPG Lineage 2. Ta wersja gry jest przeznaczona przede wszystkim dla żądnych przygód graczy jednoosobowych, więc nie ma potrzeby tworzenia drużyny, aby rozwijać swoją postać. Każda klasa jest autonomiczna i możesz ją sam wyrównać.

Rozwój postaci jest łatwy dzięki boosterom XP i bonusom do magicznej lampy. W grze nie zabrakło również automatycznego systemu polowań, dzięki któremu postać gracza będzie zabijać potwory, zbierać przedmioty kolekcjonerskie oraz używać piwa leczniczego.

Teraz zapewnia ogromną wygodę lokalnym graczom. To dlatego, że Lineage 2 Essence jest odbierany w języku polskim, a lokalizacja będzie dostępna od dzisiaj, 28 października. Ale to nie wszystko, ponieważ wraz z tą aktualizacją gra otrzymała dodatek o nazwie „Krucjaty”.

Nowa zawartość oferuje wiele nowych umiejętności i klasyczne korzyści tego typu DLC: nowe rajdy, lochy i nigdy wcześniej nie widziani bossowie. Co więcej, tytuł zyskuje dwa nowe serwery, a na graczy czekają nowe wyzwania i nagrody. Aby zagrać w Lineage 2 Essence, potrzebujesz platformy 4game.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska