Czy Google Pixel 7 jest zbyt delikatny? Kilku właścicieli doświadczyło już dziwnych uszkodzeń szkła aparatu

Elektronika

Niektórzy użytkownicy smartfona Google Pixel 7 skarżyli się, że szkło pokrywające aparat ulega uszkodzeniu bez wyraźnego powodu.

Na Reddit i Twitter pojawiło się już kilka takich historii. We wszystkich przypadkach właściciele mówią, że nie pamiętają żadnego wcześniejszego uderzenia. Zazwyczaj użytkownicy zauważają, że po raz pierwszy zauważyli uszkodzenie, gdy po prostu wyjęli urządzenie z kieszeni.

Google-Pixel-7-jest-zbyt-delikatny-1

Jeden z użytkowników skontaktował się już z serwisem. Powiedziano mu, że cała tylna ściana będzie musiała zostać wymieniona, a jej koszt wyniesie 200 dolarów.

Problem nie wydaje się być powszechny. Podobne historie podpowiadają jednak, że w nowym Pixelu jest jeszcze jakiś niuans.

W rzeczywistości linia Pixel 7 wydaje się być pod pewnymi względami lepsza od wszystkich swoich poprzedników. Jak dotąd nikt nie zwrócił na to większej uwagi. Ale od premiery smartfonów minęło już kilka miesięcy, a zwykły strumień wiadomości o różnych problemach z oprogramowaniem (i nie tylko) praktycznie zniknął z Pixela. Innymi słowy, Pixel 7 to chyba pierwsza linia Google, którą firma zdołała wypuścić na rynek bez masy różnych błędów i wad.

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska