Czy wszystko jest takie złe?? Ubisoft, bez większego szumu i przeglądów prasy, wydał The Settlers: New Allies na PC

Rozrywka

Wczoraj, ku obojętności wszystkich, pojawiła się wersja PC gry The Settlers: New Allies. Niestety, nie przypadkowo.

Ubisoft chyba postawił na dyskretną premierę, bo nie zrobił prawie żadnego marketingu gry. Poza tym, co istotne, i nie rozesłał wcześniej kodów recenzenckich do prasy, co uniemożliwiło terminowe recenzje (w sieci nie ma ich wcale).

Ponadto firma nie wypuściła nawet gry na Steam, po tym jak w ostatnich miesiącach zdecydowała się na powrót do cyfrowego sklepu Valve.

The-Settler-New-Allies-na-PC-12

Decyzja o wydaniu The Settlers: New Allies sprawiła, że wielu uważa, że Ubisoft postanowił pozwolić grze umrzeć. Ewentualnie nie mogąc jej całkowicie anulować, gdyż została już ukończona. Co więc mogło się stać? Czy New Allies mogło paść ofiarą ogromnych problemów wewnętrznych francuskiego wydawcy?

W New Allies gracze muszą rozwijać swoją osadę i budować armię, aby toczyć bitwy i zdobywać terytorium wroga. Gra zawiera napędzaną fabułą kampanię dla jednego gracza oraz różne tryby online dla maksymalnie ośmiu graczy, w tym przeciwko SI.

17 lutego New Allies zostało wydane na PC tylko na EGS i w sklepie Ubisoft w cenie 60 dolarów. Gra będzie dostępna na Xbox i Nintendo Switch 23 marca 2023 roku.

Zwiastun zwolnienia

30 minut rozgrywki z gry

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska