Dla pirackiej gry strategicznej Tortuga: A Pirate's Tale w listopadzie wystartuje zamknięta beta

Rozrywka

©

Wydawca Kalypso Media i deweloper Gaming Minds Studios ogłosili oficjalne zamknięte beta testy nadchodzącej pirackiej przygodowej gry strategicznej Tortuga – A Pirates Tale.

Zamknięta beta będzie działać wyłącznie na Epic Games Store od 3 do 16 listopada. Pewna liczba szczęśliwych graczy dołączy do gry, otrzymując ekskluzywne pierwsze spojrzenie na świat Tortugi i całe złoto, które ma do zaoferowania. Zbierz kolegów, podnieś maszt i przygotuj broń – na Karaibach jest co oglądać… i więcej do kradzieży. Zapisz się, aby dołączyć do załogi tutaj. Termin zgłoszeń upływa 23 października.

Tortuga – A Pirate’s Tale śledzi podróż kapitana piratów, niezaspokojonego pragnienia złota i chwały. Przejmiesz dowodzenie nad flotą pirackich statków i wyruszysz w rejs, gotowy do plądrowania rozległego i pięknego świata Morza Karaibskiego. Wybieraj spośród 18 unikalnych typów statków i dostosuj różne cechy, aby uczynić swoją flotę najbardziej groźną ze wszystkich. To ogromny świat i nigdy nie jesteś pewien, kogo możesz spotkać na tych nieprzewidywalnych wodach. Obserwuj, kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem, negocjując z historycznymi kapitanami piratów lub podejmując konwoje handlowe w taktycznych bitwach turowych. Mając wspaniałą flotę i wystarczającą ilość złota, możesz uszczęśliwić swoją załogę. Ale uwaga! Pod pokładem słychać plotki o buncie, a jeśli morale twojej załogi spadnie, szybko dadzą ci o tym znać.

Tortuga – A Pirate’s Tale ukaże się w pierwszym kwartale 2023 roku na PC z Windowsem w sklepie Epic Games, a także na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

#Dla #pirackiej #gry #strategicznej #Tortuga #Pirate039s #Tale #listopadzie #wystartuje #zamknięta #beta

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska