Drugi sezon serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" będzie wszystko o ostatecznym złu Śródziemia

Rozrywka

©


W miniony piątek, 14 października, ukazał się finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Showrunnerzy Patrick McKay i John Payne podpowiedzieli dziennikarzom, że widzowie zostaną uraczeni epicką kontynuacją historii. Drugi sezon serialu skupi się w całości na rosnącej potędze Saurona.

Według twórców serialu, w pierwszym sezonie główne zło Śródziemia jest celowo odsunięte na dalszy plan. W pierwszych ośmiu odcinkach chcieli wprowadzić widzów do świata fantasy i opowiedzieć o pochodzeniu Saurona, tworząc jego wizerunek we własnej osobie. W drugim sezonie złoczyńca będzie otwarcie zaangażowany w wydarzenia serialu. Showrunnerzy nazywają nadchodzący sezon “Mrocznym Rycerzem” w świecie serialu. Teraz widzowie będą znali bohaterów, a fabuła będzie mogła pochwalić się ważnymi wydarzeniami.

Wraz z tym twórcy serialu obiecują, że w pierwszym sezonie dadzą fanom to, na co czekali. Ekipa produkcyjna rozpoczęła już produkcję drugiego sezonu, więc na jego premierę nie trzeba będzie długo czekać.

#Drugi #sezon #serialu #quotWładca #Pierścieni #Pierścienie #Władzyquot #będzie #wszystko #ostatecznym #złu #Śródziemia

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska