Ducati oficjalnie zaprezentowało przeprojektowanego Diavel V4 2023

Ducati oficjalnie zaprezentowało przeprojektowanego Diavel V4 2023 Wiadomości

Napędzany silnikiem Granturismo V4 o pojemności 1158 cm3 pochodzącym z Desmosedici Stradale V4. Jedną z kluczowych cech Ducati jest czas przyspieszenia 0-100km/h wynoszący mniej niż trzy sekundy. Rozwija też 168 koni mechanicznych.

Ducati oficjalnie zaprezentowało przeprojektowanego Diavel V4 2023
Ducati oficjalnie zaprezentowało przeprojektowanego Diavel V4 2023

Zawieszenie składa się z 50mm w pełni regulowanego przedniego widelca, a także w pełni regulowanego tylnego monobloku. Ducati twierdzi, że sucha masa tego motocykla wynosi 223 kg.

Inne rzeczy, które warto wiedzieć o nowym 2023 Diavel V4 to wysokość siedzenia, która wynosi 790mm. Rower wyposażony jest w składane podnóżki oraz ukryty uchwyt dla pasażera.

Jak można się spodziewać, siedzenie jest dość neutralne i wygodne, a średnie podnóżki i wysoka kierownica zapewniają komfort jeźdźca podczas mocnego pokonywania zakrętów na drodze przed nami.

Diavel V4 z 2023 roku posiada pięciocalowy wyświetlacz TFT, w komplecie z systemem multimedialnym i łącznością Bluetooth. Nawigacja krok po kroku jest dostępna jako opcja. Otrzymujesz cztery tryby jazdy, które obejmują różne stopnie ABS na zakrętach, kontroli trakcji i kontroli kierownicy, które można dostosować na poziomie szczegółowym.

Inne zawarte funkcje obejmują tempomat, launch control oraz Ducati quick-shift up and down gears.

Oczywiście dla Diavela V4 dostępna będzie również gama akcesoriów OEM, w tym kęsy z aluminium i włókna węglowego, oparcia siedzeń, kosze, tytanowa osłona i rury, suche sprzęgło i inne.

W USA ceny zaczynają się od 26 695 USD (około 126 000 zł przy obecnym kursie walut). Ducati Diavel V4 z 2023 roku trafi do dealerów wiosną 2023 roku.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska