DynamicSpot to hit w Google Play: zmieni każdy smartfon w iPhone 14 Pro

Technologii

Teraz nawet ci, którzy nie są właścicielami najnowszego iPhone’a, mogą wypróbować na swoim gadżecie jego główną cechę – wycięcie Dynamic Island.

DynamicSpot to hit w Google Play

O coraz popularniejszej aplikacji pisał TechGoing. Nazywa się to dynamicSpot. Wiadomo, że została pobrana ponad milion razy ze sklepu z aplikacjami Google Play.

Zasadniczo dynamicSpot naśladuje wycięcie Dynamic Island, które zadebiutowało w iPhone 14 Pro i 14 Pro Max. Po zainstalowaniu aplikacji w górnej części ekranu urządzenia (w pobliżu przedniej kamery) pojawia się czarny owal. Jest interaktywny – jeśli stukniesz i pociągniesz w dół, możesz rozwinąć nową wiadomość lub otworzyć menu, aby przełączyć muzykę.

Warto zauważyć, że dynamicSpot, według twórców, może dostosować się do wyglądu każdej przedniej kamery. Na przykład, jeśli znajduje się w lewym górnym rogu urządzenia, wycięcie zostanie przeniesione również tam.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska