Dyrektor kreatywny remake’u Dead Space komentuje możliwość powstania remake’u drugiej odsłony

Rozrywka

©

Podczas prezentacji remake’u Dead Space padło pytanie o remake drugiej części gry. W odpowiedzi dyrektor kreatywny Roman Campos-Oriola wskazał na PR-owca i żartobliwie powiedział: “Czy chcesz, żeby strzelił mi w twarz?”.

Podobno remake jest możliwy, ale deweloper nie chciałby go zapowiadać zanim jeszcze zostanie wydany remake pierwszej części. Dla przypomnienia, PR manager jest odpowiedzialny za zewnętrzną komunikację firmy, marki lub produktu. Najwyraźniej to właśnie on sprzeciwia się wypuszczaniu takich informacji w internecie, bo jeśli pomysł drugiego remake’u zostanie nadal odrzucony, to oczekujący fani będą bardzo zawiedzeni.

Być może decyzja o remake’u Dead Space 2 zostanie podjęta po tym, jak okaże się, czy remake pierwszej odsłony to sukces czy porażka.

#Dyrektor #kreatywny #remakeu #Dead #Space #komentuje #możliwość #powstania #remakeu #drugiej #odsłony

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska