EA sprawdza, czy gracze są zainteresowani remake’ami Dead Space 2 i 3

Rozrywka
przerobić martwa przestrzeńwydany w styczniu 2023 roku, został dobrze przyjęty przez graczy i okazał się całkiem udany Motyw EA. Chociaż na brytyjskich listach przebojów sprzedaż początkowa zaktualizowanego horroru nie mogła przekroczyć Protokół Callistoduchowy spadkobierca oryginału, mimo to gra stała się bestsellerem w momencie premiery.
A teraz jak raport gracze, EA rozesłali ankietę z pytaniem, jak bardzo są zainteresowani kolejnymi przeróbkami serii Dead Space, zwłaszcza drugą i trzecią częścią. Co prawda nie potwierdza to, że zaktualizowane wersje trafiły już do planów EA, ale wszystko wskazuje na to, że firma rozważa taką możliwość.

Gracze jednak zwracają na to uwagę Martwa przestrzeń 2 tak naprawdę nie potrzebuje remake’u, gra jest dobrze zachowana od 2011 roku. I tu Martwa przestrzeń 3 fajnie byłoby zrobić to od początku do końca, poprawiając błędy w fabule.

Easter eggi w remake’u Dead Space zasugerowały pojawienie się odświeżonej wersji kontynuacji, a twórcy przyznali, że mają już pomysły na rozwój świata serii. W najbliższym czasie raczej nie usłyszymy jednak żadnych zapowiedzi: od premiery remake’u minął zaledwie miesiąc.
Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska