Elon Musk przybył do siedziby Twitter ze zlewem. Mógłby zakończyć zakup Twitter do końca tygodnia!

Wiadomości

Miliarder Elon Musk zamieścił na swoim koncie na Twitter filmik, na którym widać, jak przybywa do siedziby portalu społecznościowego z umywalką w ręku. Prawdopodobnie w ten sposób właściciel Tesli zapowiada zbliżającą się zapowiedź zamknięcia transakcji.

Elon Musk przybył do siedziby Twitter ze zlewem
Elon Musk przybył do siedziby Twitter ze zlewem

Jak wcześniej informowały media, niektórzy pracownicy Twitter przekazali Muskowi listę żądań. Być może jeden z tych postulatów dotyczył zlewu. Musk zmienił też swoje bio na Twitterze na “Chief Twit”.

Ponadto dyrektor marketingu Twitter i szefowa działu zasobów ludzkich Leslie Berland rozesłała do pracowników maila z powiadomieniem, że Musk pojawi się w biurze w ciągu tygodnia. Berland zapowiedział również spotkanie pracowników portalu społecznościowego z prawdopodobnym nowym właścicielem.

Wcześniej informowano, że miliarder planuje zamknąć transakcję wykupu Twitter do piątku. Akcje Twittera skoczyły o 3% do 52,95 dolarów na wieść o prawdopodobnym zakończeniu transakcji.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska