Epic games store lista darmowe gry grudzień 2022!

epic-games-store-darmowe-gry Rozrywka

Epic games store rozdaje darmowe gry! Świąteczny festiwal promocji rusza – w ciągu najbliższych dwóch tygodni na internautów czeka 15 gier! Jakie darmowe gry przygotował sklep?

Tradycją stało się, że co tydzień Epic Games Store udostępnia gry do pobrania za darmo. Zazwyczaj są to dwa tytuły tygodniowo w sam raz na okres wakacyjny, ale sklep przygotował coś specjalnego.

Właśnie dziś rozpoczął się festiwal świąteczny, a każdego dnia pojawia się nowa oferta z Epic Games Store.

Promocja potrwa 15 dni (do 5 stycznia), co oznacza 15 darmowych zagrań. Mamy jednak tylko 24 godziny na dochodzenie praw do każdej z gier.

Darmowe gry w Epic Games Store – zdobądź pierwszy prezent

epic-games-store-darmowe-gry

Od dzisiaj pierwszą ofertą dostępną w Epic Games Store jest Bloons TD 6 , produkcja z 2018 roku od Ninja Kiwi Studios. Jest to gra z gatunku Tower Defense. W grze wcielamy się w małpy, które muszą odpierać ataki różnych potworów. Warto z tego skorzystać.

Aby korzystać z codziennych promocji , należy posiadać konto w Epic Games Store . Rejestracja, podobnie jak gry, jest również darmowa .

Zręcznościowy wyścig Horizon Chase Turbo to druga z piętnastu gier prezentowych, które Epic Games Store przygotował w ramach promocji sylwestrowej.

Projekt autorstwa AQUIRIS najbardziej przypomina klasyczne OutRun, oferując nie tylko zabawę dla jednego gracza, ale także kooperacyjne wyścigi dla czterech użytkowników – także na jednym urządzeniu z podzielonym ekranem. Gracze mają do wygrania 12 mistrzostw, rozmieszczonych w 48 miastach na 111 torach. Do dyspozycji są 33 samochody, w których można się ścigać.

Kolejna darmowa gra w Epic Games Store będzie dostępna 17 grudnia o godzinie 19:00. Właśnie teraz w sklepie trwa potężna wyprzedaż, a rabaty sięgają nawet 75%.

Kolejną darmową grą w Epic Games Store jest Sable – przygodę można odebrać przez 24 godziny, do 19 grudnia 19:00 MSK. Od tego momentu rozpocznie się rozdawanie nowej “tajemniczej gry”.

Bohaterką gry jest Sable, która ma zamiar wyruszyć w długą podróż po opuszczonym świecie. Można swobodnie zwiedzać świat i odkrywać jego starożytne tajemnice na piechotę i na hoverbike’u, a swój transport można ulepszać i konfigurować.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska