Eren, Levi i Gul Earth w nowym zwiastunie “Attack of the Titans”

Rozrywka
Kultowe anime “Attack of the Titans” zmierza ku swojemu zakończeniu, choć niespodziewanie powoli. Znani bohaterowie powrócą już 3 marca, a na fanów czeka godzinny odcinek. Nie będzie on jednak ostatni: jak pamiętamy, finałowy sezon po raz kolejny został podzielony.

Aby mieć pojęcie, co czeka nas w nowej odsłonie epickiej sagi, sprawdźcie nowy zwiastun. W nim atakujący tytan Eren Yeager, który zyskał moc Progenitora, przewodzi armii kolosalnych tytanów, a ten Zew Ziemi musi zakończyć ucisk Eldian. Jednak jego prawdziwi przyjaciele i dawni wrogowie próbują udaremnić straszliwą misję.

Na drugi dzień twórcy anime wypuścili nowy plakat, a na nim widnieje Levi Ackerman. Ranny zawodnik z walki z Zeke’em w nowym odcinku w końcu odzyskuje siły na tyle, by wrócić do walki.

Część czwarta finałowego sezonu Attack of the Titans ma się ukazać jeszcze w tym roku. Nie ma jeszcze słowa na temat linii czasowej, nie ogłoszono też, czy faktycznie zostanie zakończona, czy też końcowe wydarzenia zostaną ponownie udostępnione.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska