Eville, gra multiplayer z dedukcją społeczną, jest już dostępna na PC i Xboxa

Rozrywka

©

Amerykański wydawca gier indie Versus Evil i niemiecki deweloper gier indie VestGames ogłosili, że ich wieloosobowa gra dedukcyjna o charakterze społecznym Eville stała się dostępna na PC na Steamie, The Humble Store, VersusEvil.com i innych sklepach PC oraz na Xbox Series X/S i Xbox One na Xbox Game Pass.

Uzupełniając popularny gatunek dedukcji społecznej o własną mieszankę morderczych zamiarów, podstępu i manipulacji, Eville wrzuca graczy w losowe role z unikalnymi zdolnościami, umiejętnościami i przewagami, którzy chcą albo popełnić swój nikczemny czyn, albo nie stać się kolejną ofiarą Spiskowców.

Każdy ma inną rolę, czy to Przemytnik, Złodziej, Traper, Detektyw czy nawet Barbarzyńca lub Oszczerca, a wszystko to tworzy barwną mieszankę możliwych postaci, z których każda ma swoje charakterystyczne cechy i zdolności.

Eville to gra wieloosobowa, w której intrygi i współpraca idą w parze i gdzie można rozgrywać przebiegłe strategie. Gracze mogą wykonywać zadania w ciągu dnia i zastawiać ukryte pułapki, aby chronić się w godzinach nocnych, kiedy są najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo. Wszystko to jest częścią ponurych wydarzeń, morderstw i zamieszania, które spadły na niegdyś spokojną wioskę Eville.

W zależności od światopoglądu gracza, wieśniaka lub spiskowca, wspólnie będą starali się dotrzeć do sedna nikczemnych machinacji, aby odkryć prawdziwych winowajców, lub będą musieli użyć podstępu, aby zmylić wszystkich innych, jeśli rzeczywiście są winni.

#Eville #gra #multiplayer #dedukcją #społeczną #jest #już #dostępna #Xboxa

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska