Facet prawie się popłakał, kiedy wygrał grę w Big Bamboo 45554 . W końcu kupił swojej matce samochód

Wiadomości

Stefan z Radomia próbował szczęścia w grze Big Bamboo i wygrał 45,554 w pięć minut. Płakał, gdy dostał monetę o wartości 1000 pomnożoną przez 4 i przez 10. Oto co pisze:

“Gram w Vavadzie od około 2 lat w wolnym czasie. Wiele razy wygrywałem niewielkie kwoty w różnych grach, zazwyczaj 1000-5000. Nie tak dawno wyszła gra Big Bamboo i zakochałem się w niej:) Bardzo ładny design i dobre wygrane. Gdy dostałam monetę x1000 już zrozumiałam, że to dużo pieniędzy, gdy pomnożyła się przez 4, a potem 4000 pomnożyła przez 10 w grze bonusowej – popłakałam się. Wypłać wygraną na kartę bankową w ciągu tygodnia. W końcu mógłbym zrobić to co obiecałem rodzicom w dzieciństwie, kupić im nowy samochód! Marzenia się spełniają, najważniejsze to coś zrobić.”

Stefan
W końcu kupił swojej matce samochód

W Vavadzie możesz grać za darmo, a co tydzień i codziennie odbywają się turnieje, w których każdy ma szansę wygrać prawdziwe pieniądze. Możesz też wpłacić dowolną kwotę i spróbować swoich sił na prawdziwym koncie. Strona Vavada daje 100% w kierunku pierwszego depozytu i 100 darmowych freespinów. Istnieje również 10% cashback każdego miesiąca. Szybkie płatności i rejestracja, serwis jest licencjonowany w Polsce. Naciśnij przycisk poniżej, jeśli chcesz zagrać:

Wideo Big Bamboo

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska