Fan God of War zmienił legendarny topór Kratosa w miecz świetlny

God Of War fan Rozrywka

Co by było, gdyby protagonista serii God of War używał w walce miecza świetlnego? Na to pytanie próbował odpowiedzieć użytkownik o nicku hiltforce, zmieniając wygląd legendarnego topora Kratosa. Entuzjasta odtworzył projekt Leviathana w formie miecza świetlnego.

Użytkownik inspirował się oryginalnym projektem miecza świetlnego z Gwiezdnych Wojen oraz projektem topora z God of War 2018, a także filmami do nadchodzącego God of War: Ragnarok. Utalentowany fan ponownie wyobraził sobie potężny topór Lewiatana Kratosa jako elegancką broń z „galaktyki daleko, daleko”.

Rękojeść miecza świetlnego odwzorowuje drewnianą rękojeść i złote wykończenie topora Lewiatana. Autor odtworzył oryginalną kolorystykę broni i dodał klejnoty, których Kratos używa do ulepszenia swojego topora Leviathan w God of War. Swoje miejsce na mieczu świetlnym znalazły także skandynawskie runy i grecki uzon.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska