Film "Królestwo Planety Małp" ma datę premiery

Rozrywka

©

Ostatnie przesunięcie filmów Marvela spowodowało reakcję łańcuchową premier związanych z Disneyem, w jakiś sposób wpływając na ten film 20th Century Studios, Kingdom of the Planet of the Apes, który był niecierpliwie oczekiwany przez fanów sagi, a teraz wreszcie ma datę premiery.

Film będzie czwartym rozdziałem dawnej sagi o Foxie, który kilka lat temu został kupiony przez Disneya. Kingdom of the Planet of the Apes rzeczywiście trafi na duży ekran w weekend Memorial Day w maju 2024 roku. Nie jest to łatwy czas, jeśli spojrzeć na różne produkcje, które mają trafić do kin. Przede wszystkim Furiosa, spin-off Mad Max: Fury Road oraz Captain America: New World Order. Krótko mówiąc, wyjątkowo pracowity miesiąc.

Niemniej jednak film może przyciągnąć ludzi do kina dzięki sukcesowi poprzednich rozdziałów. Pięć lat po filmie Planeta małp: Wojna następuje powrót do opowieści o kolonii małp, które zbuntowawszy się przeciwko ludzkiej władzy i straciwszy swojego przywódcę, postanawiają znaleźć własne miejsce w świecie.

Wraz z zapowiedzią kręcenia Kingdom of the Planet of the Apes w Australii, pozostaje nam tylko czekać na premierę filmu i zobaczyć, jaki kierunek obierze ta nietypowa franczyza.

#Film #quotKrólestwo #Planety #Małpquot #datę #premiery

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska