Firmament, nowa gra od twórców klasycznego Myst, ukaże się na początku 2023 roku

Rozrywka

©

Firmament, nowa gra od twórców klasycznego Myst, została przełożona: choć zespół deweloperski jest bliski ukończenia projektu, zdecydowano, że najlepszym rozwiązaniem jest zaplanowanie premiery na pierwszy kwartał 2023 roku.

Z powodzeniem sfinansowany na Kickstarterze w 2019 roku, Firmament obiecuje być nowoczesną przygodą “pełną fascynujących miejsc do odwiedzenia i sekretów do odkrycia”, zasilaną przez dobrze znany silnik Unreal Engine 4.

“W świetle dyskusji pomiędzy kluczowymi członkami zespołu i pracownikami, Cyan podjął ważną decyzję o przesunięciu premiery Firmament na pierwszy kwartał 2023 roku” – podało studio w opublikowanym oświadczeniu.

Gra jest bardzo bliska ukończenia, a rozwój szybko zbliża się do końcowej fazy. Chcemy podziękować naszym wspierającym, fanom i przyjaciołom za ich cierpliwość i wsparcie – Wasz entuzjazm zachęca nas każdego dnia i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami wiadomościami o premierze Firmament.

#Firmament #nowa #gra #twórców #klasycznego #Myst #ukaże #się #początku #roku

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska