Geopolityczna gra strategiczna Terra Invicta wydana na steamie

Rozrywka

Pavonis Interactive, znane z Long War i Long War 2 modów do XCOM, ogłosiło wydanie geopolitycznej gry strategicznej Terra Invicta we wczesnym dostępie na Steamie. Grę można kupić za 135 zł, ale na pełnoprawną premierę trzeba będzie poczekać co najmniej do przyszłego roku.

Terra Invicta geopolitic

Synopsis

Inwazja obcych podzieliła ludzkość na 7 ideologicznych frakcji o unikalnych wizjach przyszłości. Stań na czele wybranej przez siebie frakcji, przejmij kontrolę nad ziemską populacją, rozszerzaj swoje wpływy w całym układzie słonecznym i walcz z wrogimi flotami w bitwach turowych.

W Terra Invicta, w przeciwieństwie do innych strategii, nie będziesz musiał zdobywać terytoriów i malować map. Zamiast tego będziesz musiał prowadzić wojny zastępcze z przedstawicielami innych ideologii i próbować przekonać wątpiących do swojej strony.

Rozgrywka w dużej mierze zależy od wybranej frakcji: podczas gdy jedni dążą do zniszczenia wszystkich wrogów, inni chcą się podporządkować i służyć kosmitom, a jeszcze inni próbują jedynie zbudować ogromny statek i wydostać się z układu słonecznego.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska