Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro – najlepsza alternatywa dla Galaxy i iPhone

google-pixel-7-Iphone Elektronika
google-pixel-7-Iphone

Słyszeliście już o nowej ofercie smartfonów Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro? To potężne smartfony, które przypadną do gustu osobom przyzwyczajonym do wykorzystywania telefonu nie tylko do komunikacji, ale także do pracy, jako telefon z aparatem. Amerykanie twierdzą, że są to pierwsze na świecie smartfony z systemem Android 13.

Wiadomo, że będą one otrzymywać aktualizacje bezpieczeństwa przez najbliższe 5 lat i są pierwszymi i jedynymi tego typu gadżetami na jednoukładowej platformie Tensor G2.

W przypadku tych urządzeń nie ma co przekręcać ich fajności. Poniżej dowiesz się o ich zaletach.

google-pixel-7

Zalety Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro.

Tym razem nowe produkty Google zdobyły 800 000 punktów w AnTuTu, co jest bardzo wysokim wynikiem. Miłośnicy gier mogą się spierać i twierdzić, że Snapdragon 888 również ma takie wyniki. Użytkownicy Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro nie potrzebują tego, ponieważ urządzenia te nie zostały pierwotnie stworzone do gier. Deweloperzy postawili przede wszystkim na Androida 13. Dzięki optymalizacji wielu procesów, gadżety z łatwością ustąpią miejsca wielu flagowcom.

Smartfony można nazwać gadżetami nowej generacji. Tutaj nawet aparat działa dzięki uczeniu maszynowemu i sztucznej inteligencji. Innymi słowy, człowiek trzyma w rękach prawdziwą inteligentną maszynę, a nie zwykły telefon.

google-pixel-7-1024x576

СPU

Dwurdzeniowy Cortex-X1, dwa Cortex-A76, cztery Cortex-A55. Częstotliwość jest większa niż w przypadku pierwszego Tensora. Mamy tu także nowe GPU i jest to Arm Mali-G710 MC1. Każdy z modeli dostał dwie konfiguracje:

  • Google Pixel 7 8/128GB i 8/256GB;
  • Google Pixel 7 Pro 12/128GB i 12/256GB.

Oba modele obsługują bezprzewodowe ładowanie. Są one bezpiecznie zabezpieczone przed kurzem i wilgocią oraz posiadają te same przednie kamery. Wideo nagrywane jest w 4K (tak, tak jak apple tech). Z pewnością jeśli przedstawisz przypadkowemu widzowi dwa pliki wideo, gdzie jeden jest nagrany na iPhonie, a drugi na Google, to nie będzie wiedział gdzie co zostało nakręcone.

google-pixel-7-and-7-pro

Podzespoły i kamera

To są świetne telefony z aparatami fotograficznymi. Mają wszystko, co potrzebne do uzyskania wysokiej jakości i pięknych zdjęć: zoom x30, matryce i szerokokątny obiektyw. Gadżety spodobają się więc blogerom i tym, którzy zajmują się fotografią. Można nawet robić zdjęcia do fotostocków, obrabiać je w aplikacjach i generować dochody.

Pixel nowej generacji wygląda podobnie do swoich poprzedników. Jest zauważalna ciągłość, jak w przypadku technologii Apple. Mają unikalny design, który wyróżnia smartfony na tle innych modeli i marek. Pomylenie pikseli z tym samym Galaxy jest po prostu niemożliwe.

Materiały obudowy premium: aluminiowa obudowa, Corning Gorilla Glass Victus. Mają one coś swojego – zakrzywiony ekran. Telefony są łatwe do uchwycenia.

Jest to najlepsza alternatywa dla iPhone’a na dzisiejszym rynku.

Osobno chcemy powiedzieć o dźwięku stereo, który zapewniają głośniki. Są one dostrojone w dwóch aspektach: głośności i częstotliwości. Do innych zalet należą:

  • funkcje głosowe;
  • akumulator o dużej pojemności;
  • natychmiastowa odpowiedź;
  • świetna cena.

Te smartfony są naprawdę dobre, od designu po funkcje. Oczywiście cena jest przyjemna, jeśli i Ty masz dość technologii Apple, o której słyszysz z każdego żelazka, albo jesteś diehardowym fanem Androida, te modele na pewno Ci się spodobają.

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska