Google Pixel serii 7, Pixel Watch data dostawy wyciekła przed premierą.

Technologii

Google zapowiedziało, że seria Pixel 7 zadebiutuje globalnie 6 października. Oczekuje się, że na imprezie firma odsłoni także Pixel Watch, nowy Chromecast oraz router Nest WiFi Pro 6E.

Przed premierą serii Pixel 7 wyciekła data dostawy 4785 pl. Według raportu, smartfony z serii Pixel 7 trafią do sprzedaży od 18 października. Na razie nie wiadomo, czy ten termin dostawy będzie dotyczył tylko kilku regionów w Europie. Raport wspomina również, że wysyłka Pixel Watch rozpocznie się 4 listopada. Raport jest jednak wciąż niepotwierdzony, więc radzimy naszym czytelnikom brać go z przymrużeniem oka.

Google Pixel 7 Pro/ Pixel 7 specyfikacja (w toku)

Pod względem designu Pixel 7 Pro zachowa większość detali z Pixel 6 Pro z kilkoma modyfikacjami. Podobno ma być wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Jak ujawnił ostatni wynik z Geekbench, urządzenie będzie wyposażone w chipset Tensor G2 sparowany z 12 GB pamięci RAM.

W przypadku fotografii, urządzenie zostanie wyposażone w trzy czujniki z tyłu. Będą to m.in. 50 MP aparat główny (Samsung GN1), 13 MP aparat ultraszeroki (Sony IMX38) oraz 48 MP teleobiektyw (Samsung GM1). Początkowo w urządzeniu prawdopodobnie znajdzie się 10,87 MP sensor (Samsung 3J1).

Z drugiej strony, model non-Pro ma podobno posiadać 6.4-calowy wyświetlacz OLED 90Hz, 50 MP aparat główny (Samsung GN1) oraz 13 MP superszeroką kamerę (Sony IMX38) do zdjęć nieruchomych. Będzie on miał taką samą kamerę przednią jak model Pro, a pod maską znajdzie się również chipset Tensor G2.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska