Gra taktyczna War Mongrels “COMMANDOS” opowiadająca o wydarzeniach z II wojny światowej otrzymała duży patch

Rozrywka

Inspirowana komandosami gra taktyczna War Mongrels od studia Destructive Creations otrzymała dużą aktualizację, którą twórcy nazwali “rebootem gry”.

“Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że w końcu możemy wypuścić aktualizację, nad którą pracowaliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. Czujemy, że w zeszłym roku trochę się zesraliśmy i jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprezentować War Mongrels w takiej formie, w jakiej zostało pierwotnie stworzone” – poinformował zespół deweloperów.

Patch naprawia liczne błędy w grze, od zepsutych animacji po dziwne zachowania wrogów. Ponadto wiele pracy włożono w optymalizację.

Do War Mongrels dodano także pełne wsparcie dla kontrolerów, a sam produkt jest już dostępny na Steam Deck. Przeczytaj wszystkie szczegóły na stronie gry na Steam

War Mongrels “wznowiło” działalność na PC i wkrótce pojawi się na konsolach

War Mongrels od Destructive Creations zostało “wznowione” na Steamie i w Epic Game Store wraz z dużą 44% zniżką. Zapowiedziano również wersje konsol PS4, PS5, Xbox One i Series X/S, które ukażą się w pierwszym kwartale 2023 roku.

Relaunch tak naprawdę oznacza tylko wydanie ogromnego patcha z poprawkami. Deweloperzy wyznaczyli ją w ten sposób, ponieważ War Mongrels miało w zeszłym roku kontrowersyjną premierę, która wywołała silną negatywną reakcję w mediach, a także mieszaną reakcję w Rosji.

Poza poprawkami błędów, balansem i optymalizacją, projekt dodał także pełne wsparcie dla kontrolerów i ulepszenia sztucznej inteligencji.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska