Gracze FIFA 23 tracą miliony z powodu błędu w kosztach Hero Pack

Rozrywka

©

Twórcy gry FIFA 23 popełnili ogromny błąd, umieszczając w sklepie w grze zestaw kart Hero Pack za jedyne 25 000 monet lub 500 punktów gry. Paczka ta składa się z kart byłych graczy, z których każda może być warta od tysięcy do milionów monet, przy czym gracze, którzy otworzyli paczkę, mogą odsprzedawać zawodników indywidualnie. Wiele kart zwiększa statystyki i dodaje ulepszenia.

Zestaw był dostępny tylko przez 15-20 minut, choć pierwotnie zapowiadano, że użytkownicy będą mieli aż 6 dni na jego zakup. Wielu szczęśliwym graczom udało się kupić zestaw za “grosze”, a rynek w grze natychmiast zalały karty bohaterów, które były już warte dziesiątki i setki razy więcej, co doprowadziło do jego upadku. Dostępne już karty niektórych graczy zaczęły spadać na wartości, a ci, którzy nie zdążyli kupić zestawu, zaczęli mieć do nich pretensje. Najbardziej ucierpieli ci, którzy kupili karty postaci przed premierą zestawu, tracąc tym samym setki tysięcy monet.

EA często rekompensuje graczom straty za swoje błędy, ale w tym momencie nie wiadomo, jak deweloper zareaguje na oburzenie graczy.

#Gracze #FIFA #tracą #miliony #powodu #błędu #kosztach #Hero #Pack

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska