Gracze Overwatch 2 znów krytykują Blizzard i chcą powrotu lootboxów

Rozrywka

Overwatch 2 kopnął wczoraj swoje pierwsze sezonowe wydarzenie Halloween Terror, wywołując nową falę krytyki pod adresem Blizzard. A niektórzy gracze chcieli nawet powrotu lootboxów.

Gracze Overwatch 2 znów krytykują Blizzard
Gracze Overwatch 2 znów krytykują Blizzard

Najczęściej użytkownicy skarżą się na długie kolejki, problemy z dostaniem się do gry i zbyt drogie skórki tematyczne. Te ostatnie zresztą są teraz sprzedawane tylko w sklepie, więc nie da się ich zarobić w obrębie gry, jak to było w pierwszym Overwatchu.

Teraz pod krytykę trafił kolejny zestaw tematycznych wyglądów, w skład którego wchodzi Halloweenowa skórka dla Kiriko. Rzecz w tym, że nie można kupić nowego wyglądu Kiriko osobno – każdy, kto chce, musi zapłacić 26 dolarów, czyli 2600 monet, za cały zestaw.

Gracze chcą powrotu lootboxów
Gracze chcą powrotu lootboxów

Warto zauważyć, że nawet po tym, niektóre osoby, które kupiły bundle mają ujemne salda na swoich kontach. Masowe niezadowolenie skłoniło użytkowników Reddita do dyskusji na temat lootboxów.

Wielu graczy zauważyło, że nie doceniali tego, co mieli wcześniej i pamiętali stare dobre czasy pierwszego Overwatcha, kiedy to wydarzenia sezonowe pozwalały po prostu na zdobywanie lootboxów i zbieranie za ich pomocą różnych skórek i emotek.

W Overwatch 2 za to wszystko trzeba teraz zapłacić albo z własnej kieszeni, albo za walutę zdobytą w cotygodniowych zadaniach. Według użytkowników lootboxy powinny powrócić do Overwatch, ale powinny być raczej zarabiane niż kupowane.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska