Gry Google Play umożliwiają teraz granie w gry na Androida na PC w wybranych krajach

Gry Google Play umożliwiają teraz granie w gry na Androida na PC w wybranych krajach Streaming i Technologii


Gry Google Play, aplikacja umożliwiająca użytkownikom granie w wybrane gry na Androida na PC, została oficjalnie uruchomiona w następujących krajach: Korea, Hongkong, Tajwan, Tajlandia i Australia.

Jeśli jesteś graczem w tych regionach, musisz się zarejestrować, aby wypróbować funkcję Google. Istnieje ponad 50 tytułów, w tym tytuły mobilne, takie jak Summoners War, Cookie Run: Kingdom, Last Fortress: Underground i Top War. sprawdzać Witryna gier Google Play Zobaczmy, jak możesz się zarejestrować.

Google też Obniżone minimalne wymagania PC Aby skorzystać z tej funkcji, dając dostęp graczom ze starszymi specyfikacjami PC.

Minimalne wymagania dotyczące gier Google Play w wersji beta na komputery PC:

  • GPU: Procesor graficzny Intel UHD Graphics 630 lub odpowiednik zamiast procesorów graficznych do gier
  • Rdzenie procesora: Obecnie wymagane są tylko 4 rdzenie fizyczne procesora w porównaniu z 8 rdzeniami logicznymi, które były wcześniej wymagane
  • System operacyjny: Windows 10 lub 11
  • pamięć: 8 GB pamięci RAM
  • SSD: Teraz wymaga tylko 10 GB pamięci SSD zamiast 20 GB

Nowa funkcja gier Google Po raz pierwszy ogłoszono w grudniu 2021 r.. Ma na celu pomóc graczom w płynnym przejściu między graniem w gry na Androida na urządzeniach mobilnych na PC. Korzysta z tej samej technologii, co telefony, tablety i Chromebooki z Androidem, więc urządzenia Apple nie będą mogły korzystać z gier Google Play. Użytkownicy Gier Google Play otrzymają również punkty Google Play, które można wymienić na elementy w aplikacji i subskrypcje.

Gracze na Androida korzystali wcześniej z aplikacji innych firm, takich jak BlueStacks Aby grać w gry na Androida na PC, ale Gry Google Play zapewniają teraz oficjalny sposób na zrobienie tego.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.#Gry #Google #Play #umożliwiają #teraz #granie #gry #Androida #wybranych #krajach

Podziel się
Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska