GTA 6 – w sieci pojawiły się rzekome zrzuty ekranu i gameplay z wczesnej wersji

GTA 6 club Wiadomości

Grand Theft Auto 6 to chyba najbardziej oczekiwana gra wszech czasów. Po odczekaniu prawie dziesięciu lat od premiery ostatniej gry, Rockstar jest wreszcie gotowy, aby przejść do GTA 6. Obecnie potwierdzono, że gra jest w aktywnym rozwoju, ale o nadchodzącej grze Rockstara wiadomo niewiele.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się kilka przecieków na temat GTA. Wiarygodne źródła ujawniły, że w GTA 6 nie będzie trzech grywalnych postaci, twierdzi się również, że Rockstar celuje w fotorealizm w Grand Theft Auto 6.

Nowe wideo może być jednak najprawdziwszym z dotychczasowych przecieków. Wideo pochodzi od rzekomego hakera, który wcześniej zhakował również Ubera. Nowy przeciek GTA 6 wygląda bardziej realnie niż cokolwiek, co branża gier widziała wcześniej. Podzielił się on kilkoma informacjami, które otrzymał na słynnych forach GTA

Być może wkrótce wycieknie mi więcej danych, kodów źródłowych i assetów GTA 5 i 6, testowy build GTA 6.

Poniższy filmik szybko rozszedł się wirusowo. Wielu widzów komentowało, że wyciek wygląda niezwykle wiarygodnie, zwłaszcza w porównaniu z poprzednimi przypadkami. Kobieca postać okrada knajpę, pokazano też kilka urywków strzelaniny i jazdy samochodem.

Co nie dziwi, wiele pozycji wygląda jak we wczesnej fazie rozwoju. Sądząc po filmiku, grę dzieli od premiery co najmniej rok lub dwa, ale obecny stan gry nie wygląda rozczarowująco. Cienie i środowiska wyglądają imponująco jak na wczesną wersję.

Dialogi i muzyka z gry również bardzo przypominają franczyzę Grand Theft Auto. Wszystko to sprawia, że GTA 6 jest jak dotąd najbardziej wiarygodnym przeciekiem.

Myślę, że to jest prawdziwe. Sposób w jaki strzeliła do gościa w tym filmiku w 1:53 wygląda dokładnie jak fizyka Euphorii ragdoll z RDR 2. Ciężko jest to odwzorować.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska